GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 7537671
*
nr 753 7671
Vas
Keramik, Signerad, med dedikation, höjd: 25
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 17:23:05
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dedikation keramik vas
-
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:23
-
2002 Vas
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 20:54
-
2023 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:38
-
2009 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:03
-
6100 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:29
-
2001 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 18:03
*
Vas
nr 753 7671
Vas
Keramik, Signerad, med dedikation, höjd: 25
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dedikation keramik vas
-
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:23 -
2002 Vas
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 20:54 -
2023 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:38
-
2009 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:03 -
6100 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:29 -
2001 Vas
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Gustavsbergs ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 18:03